czwartek, 5 stycznia 2012

Walcząc o marzenia - Agnieszki i Jacka twórczy pomysł na życie

Każdy z nas preferuje jakiś styl życia, ma swoje oczekiwania i do czegoś dąży. Wtłoczeni w "sztywne ramy" często nie mamy jednak w sobie dość determinacji by podążać za własnym szczęściem i realizacją marzeń. Obawiając się ryzyka, żyjemy tak jak "wszyscy inni", tłumacząc sobie, że inaczej nie wypada lub, że to zbyt ryzykowne. Mamy w sobie bariery, które wpaja się nam od małego i strach przed tym, co inne i niestandardowe. A czy naprawdę wszyscy musimy żyć tak samo? Życie jest tylko jedno i powinniśmy mieć odwagę przeżyć je w zgodzie ze sobą.


Mały drewniany domek... spartańskie warunki i koty - dodatkowi lokatorzy domku - dwa własne i kilka na dochodne, na spółkę z sąsiadką ;). Dla każdego znajdzie się miejsce. Domek należy do Jacka i Agnieszki i znajduje się w Rybotyczach, małej wsi w gminie Fredropol, niedaleko Kalwarii Pacławskiej. 


Czytaj więcej.......Ps. Warto odwiedzić również  blogi Jacka i Agnieszki, gdzie prezentują swoje prace i  można dowiedzieć się czegoś więcej na temat Ich twórczośći:

Bazgrolę I koty, i ikony, i cokolwiek…
Drewienko CZYLI CO LUBIĘ ROBIĆ Z DREWNA I INNE TAKIE…1 komentarz:

  1. KOCHANI AGNIESZKO I JACKU MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ, TYLKO NIE WSZYSCY O NIE WALCZĄ,PODOBNIE JEST ZE SZCZĘŚCIEM O KTÓRE SIĘ WALCZY ZABIEGO CO DNIA .A WTEDY PRZYCHODZI I MARZENIA I SZCZĘŚCIE POMAGAJĄ W NASZYM CIEKAWYM ARTYSTYCZNYM ŻYCIU .PODZIWIAM WASZE PIĘKNE UDUCHOWIONE PRACE --TRZYMAJCIE TAK DALEJ POWODZENIA ==WASZ PRZYJACIEL

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...