poniedziałek, 9 września 2013

Dni Rybotycz 2013 za nami - Kopciuszek żył długo i szczęśliwie!

W dniu 18.08.2013 odbyły się Dni Rybotycz 2013. Przygotowano fajną scenę, ustawiono ławki z parasolami i... nadmuchano rekina z wielkimi zębami;) Skusiłam się nawet na watę cukrową (dzięki Braciszku). Niestety nie przewidziałam, że mogą w niej być drobinki turkusowe - farbujące buzię (człowiek uczy się całe życie jak widać). 


"Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich uczestników. Odbył się mecz piłkarski pomiędzy żonatymi i kawalerami zakończony zwycięstwem tych drugich. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały program kabaretowy, miedzy innymi można było zobaczyć nową wersję „Kopciuszka". W szkole miały miejsce dwie wystawy; wystawa ikon i rzeźby mieszkających w Rybotyczach artystów Agnieszki i Jacka Wydrzyńskich oraz wystawa portretów mieszkańców Rybotycz wykonanych przez Panią Dorotę Bakalus - fotograf zamieszkałą w USA, a mającą swoje rodzinne korzenie w Rybotyczach. Przygotowano również zabawę, gry, konkursy, malowanie twarzy oraz dmuchane zjeżdżalnie dla najmłodszych. Impreza zakończyła się zabawą taneczną, która trwała do późnych godzin nocnych". (Źródło - Gmina Fredropol)Witajcie na Dniach Rybotycz!
.....................................................................................
Kopciuszek w świetnym wydaniu:)
Kopciuszek, złe siostry i macochaWróżka - Matka Chrzestna przybywa na ratunek


Bal niech trwa
Książę poluje na żonę


Kopciuszek na baluNo i czyj to but?... i żyli długo i częśliwie.............................................................. Nie zabrakło piosenki... Ani zabawnych kawałów...Była również okazja posłuchać, o czym Ksiądz z Kościelnym rozmawiają...
3 komentarze:

  1. Dobrze, że coś się dzieje w miasteczku, że Komuś coś się chce...
    Rekin wspaniały, chyba z Grąziowej... : )

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...